Volný čas a zábava

Zábava v maskách (a maskáčích)

Zatímco v ulicích měst jsme mohli v uplynulých dnech jsme mohli vidět zástupy lidí pochodujících v žertovných či strašidelných maskách, odlehlé lesy a opuštěné průmyslové areály lákají v kombinaci s krásným podzimním počasí lákají týpky v trochu jiných maskách ke hře zvané airsoft. Co to je, to jistě každý ví, ale jaká má airsoft pravidla, kdo a kde jej může hrát a od koho a za jakých podmínek si můžeme koupit airsoftku?

Já chci psa!

Buldočci, čivavy, jorkšíři, jack russel teriéři, kavalírové, westíci, bišonci, pitbulové... Miluješ psy a chceš si nějakého pořídit? V tomhle článku se dozvíš, čemu při pořizování pejska věnovat pozornost a jak o něj pečovat, abyste ty i tvůj pes (i tvoji rodiče) byli spokojení.

DIV

DIV

Tuhle hru možná budeš znát z televize. A jestli Tě odradilo, že je na stránkách dětského televizního programu, pak jí klidně dej šanci, ať je Ti deset nebo osmnáct, protože je FAKT DOBRÁ!

Deskohraní 2015

Máš rád/a deskovky? Zajímá Tě, kam se ubírá vývoj nových společenských a deskových her? Chceš si zahrát absolutní herní novinky i osvědčené klasiky na úrovni? Přijď na festival Deskohraní 2015! Více info na stránkách festivalu.

Na letních festivalech

S končícími se prázdninami ubylo i letních festivalů. Je to tak, že i na takových akcích se mohou lidi dovědět o existenci a nabídce portálu JDI DO KLUBU. Totiž snažíme se šířit informace nejen po internetu, ale taky na veřejnosti - nejlépe přímo tam, kde se mladí lidé vyskytují, třeba na letních festivalech…

Jednosměrkou na kole

Neboj, tento článek nebude o nezvedených městských cyklistech nerespektujících dopravní značení. Ale o sportu, jehož je "jednosměrka" (naštěstí) nepoužívaným překladem a jenž patří mezi to nejzajímavější a nejadrenalinovější, co cyklistika nabízí. Řeč bude o singletracku.

Čím rozdělat oheň? Třeba bramborou a zubní pastou!

Rozdělávání ohně je dovednost, která se každému jednou (či spíše vícekrát) v životě bude hodit. Třeba právě teď na prázdninových táborech, kempech, čundrech nebo výletech. A jakými různými způsoby to jde provést? Vyzkoušeli jsme za Tebe, abychom ověřili účinnost jednotlivých variant.

Festivalová sezóna je tady!

Jdidoklubu.cz se v létě chystá navštívit nějaký fesťák. Jestli máš taky v plánu vyrazit někam za hudbou a zábavou, mrkni se, co je kdy kde k mání.

Utubering 27.6. 2015 je pro mladou generaci

Na sobotu 27.6. 2015 je připraven pro mladou generaci festival Utubering , který jinde na světě neexistuje. Od 15.4.2015 je možné objednat volné vstupenky na tento jedinečný open air festival, který proběhne v Praze - Letňanech. 

Týden amatérského umění (23.–31.5. 2015) je i pro tebe

Chystá se další ročník akce Týden uměleckého vzdělávání a amatérského umění, do kterého se můžeš zapojit taky nějakou uměleckou aktivitou.

Jedeš na hory? Placatku nech raději doma!

Období jarních prázdnin láká mnohé na sjezdovky, které jsou i na většině tuzemských hor konečně v provozu. Ne každý však ví, jak se má na svahu chovat a jaká pravidla dodržovat. A ještě méně lidí ví, s jakými následky musí počítat, když se před lyžováním "posilní" alkoholem.

Postav vesmír!

Někdo umí postavit domeček z karet, někdo umí postavit panelák, ty můžeš postavit vlastní sluneční soustavu!

Shoot the serif!

Nudíš se? Co zkusit novou jednoduchou postřehovku?

Code Combat

Máš rád RPG hry? Máme tu pro tebe jednu opravdu neobvyklou...

Kam zmizel sníh? Zrovna jsem vytáhnul sáňky...

Jak rychle sníh přišel, tak rychle zase odešel. Ani jsme si ho nestihli užít. Protože se nedá počítat s tím, že by sněhová peřina pokryla zemi na dva měsíce, je potřeba mít lyže a prkno nachystané a vědět, kam se dá zajet. A pokud nejsi fanda lyžování a přesto si chceš sněhové nadílky užít, zkus třeba sáňky. Mrkni se, kde se na nich můžeš vyblbnout do sytosti.

Hry nemusí být jen na počítači

Nevíš, co pořídit blízkým k Vánocům? Co zkusit nějaký dárek, který udělá radost a navíc z něj budeš mít užitek i Ty? Třeba nějakou deskovou nebo karetní hru.

Podzim je na draka

Když jsme v první třídě četli povinně Honzíkovu cestu, psalo se tam o tom, jak kluci na podzim pouštěli draky. Pro nás školy rok co rok pořádaly někdy více a někdy méně povinné drakiády, čímž se v našich očích létání s draky dehonestovalo na nudnou rádobyzábavu z minulého století. Draky však zdaleka nemusí být jen dětinsky pomalované papíry nalepené na špejlích a při létání s nimi můžeme zažít zábavy až běda!

Kdo si hraje, nezlobí - po česku

Řekl bych, že patřím do první generace, která slyšela od svých rodičů, abychom pořád neseděli u těch počítačových her. Zároveň do generace, kterou neměl kdo učit pořádně anglicky, protože nikdo starší to moc neuměl. A tak jsem byl vděčný za každou českou hru, která vyšla. A víte, kolik jich je? Mrkněte se na to.

10+1 zajímavý snowpark

Kdo jezdíte na snowboardu, určitě znáte ten pocit, kdy stojíte v board shopu a zasněně se díváte na obrazovku nad kasou, kde týpci skáčou z helikoptéry do měkkého prašanu aljašských vrcholků a říkáte si, že něco takového byste taky chtěli zažít. Ruku na srdce, to se nám asi nepovede. Ale ani na českých horách nemusí být na prkně nuda. Stačí vědět, kam se vydat.

Do kina za šest pětek? Proč ne!

Za dob našich rodičů a prarodičů platívalo kino za levnou náhražku divadla nebo jiných „hodnotnějších“ kulturních akcí (alespoň to tak vypráví). Dneska, kdy lístek do kina stojí stejně jako vstupenka do Národního, to pochopitelně neplatí a z kina se stala poměrně drahá zábava. Přesto se ještě najdou místa, kde se můžeš na film kouknout „za lidovku.“

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.