Zeptej se, když si nevíš rady

Nerozumíš si s rodiči? Máš za sebou rozchod? Problémy ve škole? Frčíš v nějakém průšvihu? Nebo se prostě jenom potřebuješ z něčeho vykecat? Nedus to v sobě, protože sdílená starost je poloviční starost. Pokud ji navíc sdílíš s člověkem, který Ti dovede poradit, můžeš tu starost rázem snáz vyřešit.

Přesně od toho tu máš klubový chat, ve kterém Ti jsou k dispozici sociální pracovníci, kteří s Tebou každý problém rádi proberou a budou se snažit Ti pomoci. 

Nemusíš se bát, že se Tvoje trápení rozkřikne do světa - témata chatu nikomu nesdělujeme ani nikde neříkáme, kdo nám psal. Pokud by se Ti přeci jenom nechtělo psát pod svým jménem nebo přezdívkou, můžeš psát jako neregistrovaný uživatel - zcela anonymně!

Stačí, když rozklikneš ikonu pracovníka, který je právě on-line, přečteš si a odsouhlasíš pravidla chatu a můžeš se do toho pustit.

Pokud zrovna nejsme on-line, můžeš nám napsat zprávu na pokec@jdidoklubu.cz a my Ti do 24 hodin odpovíme.Dotazník není zadán


Zkouška diakritiky


Příliš žluťoučký kůň úpěl ďábelské ódy

Dotaz - hlasování v soutěži


Dobrý den,
chci se zeptat, jak funguje hlasování v soutěži (konkrétně v soutěži o DJ set)? Zkoušel jsem hlasovat na více zařízeních a nikdy mi nebylo potvrzeno, že byl hlas započítán a nikde není vidět ani průběh. Tak se chci zeptat, zda to je chyba na mé straně, nebo na vaší, nebo zda hlasování bude spuštěno od nějakého dne, či jestli pouze stačí kliknout na "hlasovat" a věřit tomu, že byl hlas započítán.
Díky moc!
Å imon

chci jse zeptat chat je až vod 13.00????


?

chat


Dobrý den já to nějak nechápu... dnes není chat?

Napište svůj názor

Psát reakce smí pouze registrovaní uživatelé. Pokud jste zaregistrováni musíte se přihlásit.

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.