Na letních festivalech

Na letních festivalech

S končícími se prázdninami ubylo i letních festivalů. Je to tak, že i na takových akcích se mohou lidi dovědět o existenci a nabídce portálu JDI DO KLUBU. Totiž snažíme se šířit informace nejen po internetu, ale taky na veřejnosti - nejlépe přímo tam, kde se mladí lidé vyskytují, třeba na letních festivalech…

Propagace portálu může na takovém festivalu probíhat různou formou, třeba prezentací skupině, infostánkem s banery a materiály, kdy je při osobním kontaktu s jednotlivcem většinou předaný taky leták s informacemi. Lidé se tam mohou dovědět o možnostech využití portálu Jdidoklubu.cz , o jeho zřizovateli - České asociaci streetwork a i tom, že hlavním sponzorem je Bohemia Energy.  Míst k propagaci na veřejnosti je během roku více. Napíšu krátce o dvou festivalech, které jsem kvůli propagaci navštívil osobně. 

Na konci června to byl první ročník jednodenního Festivalu UTUBERING, který proběhl 28.6. 2015 v Praze - Letňanech.  Šlo o akci zaměřenou na české idoly (celebrity), které znají mladí lidé z YOUTUBE a internetu z různých oblastí - hudba, počítačové hry, zábava, móda a další.  Skvělé bylo to, že návštěvníci mohli být při aktivitách v přímém kontaktu se svými idoly a mohli se s nimi třeba vyfotit.  Venkovní areál festivalu měl více pódií, na travnatých plochách bylo možné zhlédnout různé tvořivé workshopy a aktivity jako třeba Workout a do mnohých se návštěvníci mohli zapojit.  Více o festivalu můžeš zjistit na internetu na www.utubering.cz  i jinde.  První ročník se určitě povedl a jestli bude festival příští rok pokračovat, tak jeho návštěvu můžu mladým lidem jen doporučit.

Na začátku srpna byla v Karviné třídenní akce Festival DOKOŘÁN ve dnech od 6. do 9.8. 2015. Byl to už 11. ročník multižánrového festivalu zaměřeného hlavně na hudbu. V doprovodném programu se objevilo třeba divadlo a projekce filmů, po celou dobu bylo možné sledovat různá umění streetartu.

Festival taky charakterizuje nádherné prostředí venkovního areálu zámeckého parku u jezera, takže je bezbariérový. Po dobu festivalu se dá přenocovat v hlídaném stanovém městečku. Nebyl jsem tu poprvé a znovu se mi tu moc líbilo. Pokud hledáš tip na příští rok, tak více se o festivalu se můžeš dovědět na  www.festival.dokoran.info.

Přidávám taky několik fotek z obou festivalů, z nichž snad některé trochu zachytily atmosféru letních festivalů, které jsou mezi mladými lidmi u nás tolik oblíbené.  

za tým portálu Romek 

Jedna z akčních festivalových zábav Jedna z akčních festivalových zábav

Práce na streetartu Práce na streetartu

Festivalový streetart Festivalový streetart

Bar na Festivalu DOKOŘÁN Bar na Festivalu DOKOŘÁN

Dav mladých lidí na začátku UTUBERINGu Dav mladých lidí na začátku UTUBERINGu

Pódium na UTUBERINGu Pódium na UTUBERINGu

U pódia na DOKOŘÁN U pódia na DOKOŘÁN

Baner u propagace Jdi do klubu Baner u propagace Jdi do klubu


Napište svůj názor

Psát reakce smí pouze registrovaní uživatelé. Pokud jste zaregistrováni musíte se přihlásit.

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.