Galerie

Pásy? Pásy. Pásy!

V minulém článku jsme se zabývali postupem, jak se zachovat při dopravní nehodě. Vraťme se ještě na chvíli k tomuto tématu a názorně se podívejme na to, co zvýší šanci havarovaných na přežití mnohonásobně víc, než včasný zásah zkušeného záchranáře. Není to z názvu jasné? Jsou to pásy!

Mám strach - komiks o šikaně

Urážky, posměšky, vydírání, ponižování? Okrádání a využívání? Psychické či sexuální týrání? Fyzické ubližování? A nikdo se tě před tyrany nezastane? Samo to nepřejde! Šikana je závažný problém, který se časem ještě zhoršuje. Nenechávej si to pro sebe. Čím dřív o tom někomu dospělému řekneš, tím dřív to přestane. JDIDOKLUBU.CZ

CTS: Poběžovice IV - Máme hotovo!

V Poběžovicích hlásí: Máme hotovo!!! Zatímco většina ostatních mladých lidí trávila léto u vody, na fesťácích a podobných kratochvílích, parta nadšenců z klubu Uličník využila každou volnou chvilku, aby přes prázdniny změnili místní ošuntělý autobusák k nepoznání. O tom, že tohle snažení mělo cenu, se můžeš přesvědčit v tomto videu.

CTS: Rumburk

Ne vždycky jde všechno tak, jak by si člověk představoval. Někdy mu nepřeje štěstí, jindy ho brzdí nečekané komplikace, mnohdy ho zařízne vyšší moc. Ale vlastností opravdového hrdiny je, že se nenechá rozházet a dotáhne svoje dílo do konce navzdory nepřízni osudu. A přesně takové hrdiny máme v rumburském klubu Zavináč! Přestože nebylo vše tak, jak si naplánovali, nezalekli se a pustili se do práce. Za to jim patří palec nahoru!

CTS: Tribuna Prachatice II

Prachatičtí se v průběhu léta snažili trochu oživit místní tribunu a přilehlý "buzerplac." Jak se jim práce daří? Na co všechno může člověk při úklidu narazit? A kdo je to Myšák Marlboro? Odpovědi hledej ve videu! :)

CTS: Poběžovice III - jdeme do finále!

"Uličníci" z Poběžovic jdou se svým projektem do finále. Přes léto nezaháleli a svojí pracovitostí přesvědčili i město, aby jim pomohlo, a tak nakonec bude jejich dílo ještě o kus rozsáhlejší, než si na počátku mohli vůbec představovat. Jak jim to jde? Podívej se na video!

Na stříbrném podnose

Všude se setkáváme s tím, že někdo se narodí "dobře" a jiný si svoji cestu životem musí tvrdě vyšlapávat. Nemůžeme za to kým a do jaké rodiny se narodíme. Komiks od autora Tobyho Morrise vypráví příběh dvou lidí, jejichž cesty jsou naprosto rozdílné. Přestože jak Richard, tak Pavlína měli milující rodiče, kteří pro ně chtěli jen to nejlepší, jejich šance v životě na úspěch nebyly rovné. Čím to je? Než někoho odsoudíš, že je zkrátka hloupý nebo líný, zamysli se. Jaký život bys žil ty, kdybys byl na jeho místě?

CTS: Poběžovice II - jak práce pokračuje

Taky máš občas vzletné plány, do kterých se pustíš, ale po chvíli Tě omrzí a dílo tak marně čeká na dokončení? Tak to ani trochu není případ klientů poběžovického Uličníka, kteří ani o prázdninách nelení a pokračují v tom, co započali. Mrkni se, jak jim to jde.

Poběžovice jsou docela malé městečko, docela na západě Čech. A v těch Poběžovicích měli ještě před prázdninami docela hnusný autobusák. Což se ovšem nelíbilo místní omladině, která se rozhodla s tím něco udělat. Jak se jí to povedlo, to uvidíte ve videu.

Kluci z Prachatic se rozhodli udělat něco pro svoje okolí a pustili se do zkrášlení bývalého "buzerplacu" v čele se zdemolovanou tribunou. Tady jsou jejich první záběry, na čem pracují a jak se jim daří.

Co všechno se může stát? Víš opravdu, s kým si povídáš? Snad ano. Intimní fotky a videa na internetu každopádně nesdílej. Raději mrkni na náš komiks ;-)

Jak jste si užívali Mezi Ploty

Festival Mezi Ploty právě skončil a snažili jsme se, abychom z něj zachytili každičký moment. Podívej se na fotogalerii, jak jsme (a hlavně jak jste) si to užili :)

Znáš to, jak parta jede z hospody nebo diskotéky autem a řídí ten nejstřízlivější? Chyba! Pokud člověk za volantem není stoprocentně střízlivý, vůbec do auta nesedej! V životě máš jen jeden pokus a taková rozhodnutí už nejdou vzít zpátky...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace