O Jdi do klubu

Jdi do klubu je poradenský portál, kde si můžeš číst články, prohlížet galerie a hlavně si psát se sociálními pracovníky o všem, co Tě trápí, nebo s čím si nevíš rady.

Více o tom, kdo jsme a pro koho tu jsme, najdeš na stránce Kdo jsme.

Jak nás můžeš kontaktovat?

  • On-line poradna - úplně nejjednodušší a nejrychlejší možnost, jak se spojit s pracovníkem a dostat se k řešení svých problémů nebo zodpovězení svých otázek. Pracovníci jsou k dispozici každý všední den v uvedených hodinách.
  • Off-line poradna - nejsme na drátě? Nezoufej! Můžeš nám napsat svůj dotaz, i když jsme off-line.
  • info@jdidoklubu.cz - tento mail neslouží pro poradenství, ale pokud máš nějaké přání ( třeba co by se tu na webu mělo objevit), stížnost (co by se tu naopak objevovat nemělo), nebo nějaký obecný dotaz ohledně našeho portálu, můžeš psát sem.

Co tu můžeš dál dělat?

Krom poradenského chatu tu taky máme obsáhlou Knihovnu se spoustou článků plných zajímavostí a důležitých a ověřených informací o všem, co Tě zajímá. Nebo tam snad něco chybí? Tak nám o tom napiš, rádi téma zpracujeme a zveřejníme :)

Čas od času se tu můžeš zúčastnit i nějaké Soutěže, kde můžeš hrát o super ceny!

Dál je tu pro Tebe i Galerie se spoustou zajímavých videí nebo taky sekce Nízkoprahy, kde se dozvíš všechno, co potřebuješ o nízkoprahových zařízeních pro děti a mládež vědět (třeba kde je ten nejbližší, kdy je tam otevřeno apod.)

Taky ale můžeš tento portál i vlastnoručně upravovat!

Jak na to? Když si založíš profil, můžeš si vytvořit svůj vlastní blog a posléze navrhovat rozvoj webu, psát vlastní články, přidávat své postřehy pod ostatní články, chatovat… Po celou tu dobu Ti budou na kontě přibývat bodíky, díky kterým se můžeš posouvat k větší samostatnosti a jednoho dne se můžeš stát opravdovým redaktorem tohoto webu. Jestliže Tě tato možnost zaujala, ale nevíš, o čem bys tu mohl psát a jestli Tvoje články nebudou přes mísu, neměj obavy. Můžeš psát recenze, kulturní události, citáty, myšlenky dne, hodnocení dne, zkrátka Tvoje vlastní autorské články o tom, co Tě zajímá a baví. Fantazii se meze nekladou.

My se budeme ze všech sil snažit jít Tvé aktivitě naproti a neházet Ti klacky pod nohy. Zrovna tak budeme hlídat, aby se pod Tvým příspěvkem neobjevily nějaké posměšné nebo urážlivé komentáře, a když už se objeví, tak aby zase hezky rychle zmizely. Nemyslíme si, že by internet bylo kdoví jak bezpečné a příjemné místo, ale tady se budeme snažit, aby tomu tak bylo. Tenhle web je především bezpečným prostředím, kde se nikdo navzájem neuráží, nikdo nikoho neponižuje, nešikanuje.

A kde nás ještě najdeš? Určitě na naší Facebookové stránce, na Twitteru, Instagramu nebo YouTube.

A kdo jsme ti „my“? Portál spravuje občanské sdružení Česká asociace streetwork (ČAS), které jako odborná organizace zastupuje fyzické i právnické osoby působící v oblasti nízkoprahových sociálních služeb (terénní programy, nízkoprahová zařízení pro děti a mládež, kontaktní centra). ČAS pravidelně pořádá Týden nízkoprahových klubů a uděluje výroční cenu Časovaná bota. ČAS také vyrobila dokumentární film o nízkoprahových klubech a mladých lidech Čekárna na dospělost. Asociace také spravuje další, tentokrát odborný portál o nízkoprahových sociálních službách a zařízeních www.streetwork.cz.

K bezproblémovému užívání tohoto webu Ti už zbývá jen přečíst si Pravidla a teď už směle dál!Dotazník není zadán


Napište svůj názor

Psát reakce smí pouze registrovaní uživatelé. Pokud jste zaregistrováni musíte se přihlásit.

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.