Volný čas a zábava

Foto soutěž i pro tebe (termín:16.9.)

Možná někteří z vás rádi fotí a máte z prázdnin zajímavé záběry, které by mohly uspět ve veřejně vyhlášené soutěži určené amaterským fotografům každého věku. Do konce této soutěže zbývá  ještě 12 dnů a tak pokud se ti to zdá zajímané můžeš si zjistit podmínky o soutěži uvedené dále i s odkazem na další podrobnosti.

Veselé pozdravy z tábora!

Byli jste na táboře? Jaké to bylo? Kolik to stálo? Jak vám vařili?....

Plakátovna.cz

PLAKÁTOVNA je místem, kde jsou „vyvěšené“ různé plakáty, které oznamují co se kde děje. Tady se dá zjistit kde bude hrát hudba, kde se koná různá zábava nebo sportovní akce i to, co budou hrát v kině či divadle a další jiné informace pro naplnění volného času.

Z dále uvedeného odkazu zjistíš to, kam se dá zajít s kámoši nebo kam vytáhnout svoje příbuzné, když zrovna nic není v plánu podniknout.

Není festival jako festival, aneb DIY!

FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK je svobodný art festival

Horská akce v Olomouckém kraji

Týnišťské šlápoty 2012

Ahoj! Všichni příznivci sportu, turistiky a pohybu v přírodě jsou pořadateli zváni na 22. ročník akce Týnišťské šlápoty, která se koná od pátku 27. do neděle 29. 07. 2012 v Olomouckém kraji. Další informace najdeš dále a v odkazech.

Tipy pro volný čas - HORY

Volný čas se dá trávit různě, může se proflákat (nedělat nic) anebo lze mít taky nevšední zážitky, na které se nezapomíná a krásně se o nich potom vypráví.   

Já jsem příznivcem aktivního prožití volného času a proto sem rád, že i náš pracovní tým je složený z akčních lidiček. Kolegové a přátelé kolem jsou milovníky akcí i pobytu v přírodě - výšlapy po horách, lezení po skalách, sjíždění řek na lodi… i tohle patří často mezi náplň víkendů a dnů volna. Sám mám dost takových zážitků a myslím si, že to je prostě super a tak k tomu něco málo dále napíšu.      

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.