Aktivity nejen na ulici

Barva pro most - most pro radost

Projekt Barva pro most podpořený v kampani České asociase streetwork Co Tě sejří evidentně splnil svůj účel - nadchnul lidi ze svého okolí. O tom svědčí další článek, který o projektu v médiích vyšel.

POHODA na Open Air Programu Divadla evropských regionů

PROSTOR PRO vyráží s POHODOU na divadelní festival

V rámci Open Air Programu otevře stánek s aktivitami pro děti i dospělé

CTS Když dva dělají totéž...

...tak výsledkem nemusí být vždy totéž. V rámci představování projektů Co Tě sejří? jsme tu už měli třinecký projekt workout hřiště. Dnes tu máme také projekt workout hřiště, tentokrát z Moravského Krumlova. Díky originalitě přístupů k projektu však tato dvě díla spolu nemají, krom názvu, zhola nic společného. A přesto jsou obě super!

Jezdíš na skejtu? Přijeď v sobotu na závody do Kobylis!

Je jedno, jestli jsi sponzorovaný profík, nadšený amatér, začátečník, co má radost ze svého prvního olliečka, nebo člověk, který na prkně neumí ani stát, ale prostě se mu skateboarding líbí. Skate závody v Salesiánském středisku mládeže v pražských Kobylisích si mohou užít všichni. Nejde totiž ani tak o výsledné umístění, ale o to, strávit společně parádní den něčím, co nás baví.

Fotbal pro rozvoj

Baví Tě fotbal, ale nebaví Tě korupční skandály, manýry namyšlených primadon a další problémy, které vrcholový fotbal sužují? Přijď si vyzkoušet trochu jiný fotbal...

Barva pro most

Dnes si představíme druhý z plzeňských projektů v rámci kampaně Co Tě sejří? - Barva pro most.

Domov (bez) domova

Hromady odpadků, sychravo, zápach, plíseň, žádná elektřina, vodovod, ani záchod. I tak může vypadat reálné bydlení těch, kteří o svou „klasickou“ střechu nad hlavou přišli. Seznam se díky dokumentárním fotografiím Jindřicha Štreita s domovem bezdomovců a zavítej na unikátní výstavu Domov (bez) domova. 

Workout v Třinci

Každého ve svém okolí něco štve, lidé si neustále stěžují a obhajují se tím, že „stejně nemá smysl nic dělat, bude to pořád stejné“. Jít aktivně do změny stojí nutnou dávku odvahy a odhodlání, kterou projevil čtrnáctiletý Roman z Borku. 

Barevná Plzeň

Do některých prací se člověk pouští v montérkách a s lopatou. Některé jiné (a jistě neménně náročné) je potřeba započít v kostýmku s šanonem lejster v ruce...

Co Tě sejří - co se děje?

Projekty Co Tě sejří už nějakou dobu běží. Týmy mají své kamery, prostředky na svoje dílo a pustily se do práce. Jak to vypadá?

6 projektů se může těšit na naši finanční podporu

Včera jsme vybrali 6 vítězných projektů, které budou finančně podpořeny v rámci kampaně Co Tě sejří. Zajímá Tě, jestli byl vybrán i ten Tvůj? Tak si přečti článek!

Co Tě sejří?

Špinavá ulice, rozkopaný lavičky, žádný místo na scházení nebo hraní, žádná posilka, hřiště,… Každého štve spousta věcí, ale Ty máš teď možnost to změnit! A my Ti to zaplatíme!

Vysportuj kalorie z vánočního cukroví!

Šance pro všechny Pražáky a lidi z okolí - zasportujte si, shoďte vánočním obžerstvím nabraná kila a užijte si kupu zábavy. A hlavně to dělejte zadarmo!

Pochod Rozkoše bez rizika

17. prosince je Den za ukončení násilí na sexuálních pracovnicích a pracovncících. Sdružení Rozkoš bez rizika k této příležitosti pořádá pochod na připomínku obětí tohoto násilí.

Mlýny byly vrcholem letošního festivalu Životaumění

Tomáš Hanák, Bohdan Bláhovec nebo třeba Than Hmung Hran Ca. Tato jména byla ozdobou 18. ročníku festivalu Životaumění, který si pro širokou veřejnost v týdnu od 10. do 15. listopadu připravila obecně prospěšná společnost Cheiron T.

Hradecké školy jsou ozdobeny graffiti

Pod tímto nadpisem by člověk ve většině periodik očekával reportáž o vandalismu provedeném na školských budovách některého z českých Hradců. Tento článek však píše o zcela dobrovolném vyzdobení interiérů vybraných škol v Hradci Králové gráfky mladých umělců.

Otevírá se nový skate park

V našem hlavním městě už vyrostlo přes dvě desítky skate parků. A právě dnes se otevírá další. Kde? Bude se tam dát jezdit i v zimě? A Co se tam bude dít? Čti dál a dozvíš se.

Nízkoprahové kluby se na jeden týden otevřou veřejnosti

V týdnu od 22. do 28. září 2014 proběhnou ve 46 městech České republiky dny otevřených dveří, divadelní představení, koncerty a festivaly s cílem představit české veřejnosti činnost nízkoprahových zařízení pro děti a mládež. Cílem této akce je upozornit na práci a význam těchto zařízení, kam mohou děti po škole přijít trávit volný čas nebo řešit problémy bez jakýchkoli registrací, či poplatků. Týden nízkoprahových klubů již poosmé pořádá Česká asociace streetwork a 69 nízkoprahových klubů pro děti a mládež z celé republiky.

Všechno bude

Brněnský výtvarník, který si říká TIMO, krášlí již 17 let ulice svého města takovou formou, že to většině lidí ani nepřijde jako vandalismus.

City jam upozorní na předsudky k mladým

Občanské sdružení Salinger pořádá skrze NZDM Modrý pomeranč již šestý ročník City Jamu s podtitulem „I mladí umí“. Akce tak upozorňuje na předsudky, které má společnost vůči mladé generaci. Odpoledne plné atrakcí, soutěží a vystoupení proběhne 9. 9. 2014 na veřejném hřišti v ulici Formánkova na Moravském Předměstí od 14.00 do 19.00 hodin.

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.