Aktivity nejen na ulici

Hurá na prázdniny! …ale radši ne po hlavě

V posledních měsících jsme se tu hodně zabývali bezpečností na internetu – zkoumali jsme každé zákoutí sítě a nenechali jsme na ní jedinou nitku (nebo spíš optický kabel) suchou. Ale s tím je teď konec! Ne, že by nebylo o čem psát dál, ale je léto, blíží se prázdniny a tak je na čase zvednout se od počítače a vyrazit ven, tak hurá na prázdniny!

Hurá na prázdniny! …ale radši ne po hlavě

V posledních měsících jsme se tu hodně zabývali bezpečností na internetu – zkoumali jsme každé zákoutí sítě a nenechali jsme na ní jedinou nitku (nebo spíš optický kabel) suchou. Ale s tím je teď konec! Ne, že by nebylo o čem psát dál, ale je léto, blíží se prázdniny a tak je na čase zvednout se od počítače a vyrazit ven, tak hurá na prázdniny!

Graffiti Street Jam v Hradci Králové

V pořadí již 10. ročník Graffiti Street Jam uspořádá v úterý 14. června od 14 do 19 hodin na Ulrichově náměstí královéhradecká nezisková společnost PROSTOR PRO. Na místě bude možnost si zapůjčit spreje a potkat se s profesionálními graffiťáky. Bohatý doprovodný program slibuje spoustu zábavy - vedle rapových či hiphopových vystoupení jsou připraveny workshopy, parkour, freeruning nebo exhibice na skatu. Zájemci si budou moci dokonce na místě zapůjčit a vyzkoušet koloběžky, longboardy a skaty.

Jak jste si užívali Mezi Ploty

Festival Mezi Ploty právě skončil a snažili jsme se, abychom z něj zachytili každičký moment. Podívej se na fotogalerii, jak jsme (a hlavně jak jste) si to užili :)

Další ročník projektu 'Co Tě sejří' je tady!

Rok se s rokem sešel a nadešel čas dalšího ročníku projektu 'Co Tě sejří'! Určitě kolem sebe vidíš spoustu věcí, které by potřebovaly vylepšit, zkrášlit, vybudovat. Je na Tobě, jestli chceš opravit hřiště, vybudovat venkovní posilku nebo třeba uklidit špinavou ulici. Když se rozhodneš pustit se do práce, podpoříme Tě!

Týden sportu zdarma 2015

Kdo si chce vyčistit černé svědomí z vánočního obžerství, spálit kalorie načerpané tunami cukroví, řízků a salátu, a možná i vyzkoušet, zda jeho zamýšlené novoroční předsevzetí má šanci na úspěch, může využít týdne volna mezi svátky k pohybu a sportování. A pokud navíc bydlí v Praze či blízkém okolí, má možnost využít nabídky více než 70 sportovišť zcela zdarma!

SK8 závody na Garáži

Tradiční sk8 závody o super ceny na mini U rampě se uskuteční ve středu 16. prosince od 16h v Praze - Modřanech.

Tady nízkoprahy 7 - Mikuláš!

Přijď si užít nízkoprahového Mikuláše! Živá hudba, turnaj ve fotbálku, XBox Kinect, parkour, airbrush tattoo a spousta dalších lákadel! 
...a samozřejmě mikulášská nadílka pro hodný i zlobivý kluky a holky.

KyberFEST

 

Internet je světem zábavy, otevírá netušené možnosti komunikace mezi mladými i starými a je podloubím pro skvělé projekty. Navštiv KyberFEST – Multižánrový festival (nejen) o bezpečném internetu pořádaný Národním centrem bezpečnějšího internetu ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy.

Výsledky soutěže o sexu!

Naše soutěž o sexu konečně zná své vítěze! A nejen to. Máme pro Vás i velice zajímavou statistiku z našich odpovědí!

Pár fotek z premiéry Co Tě sejří

Přesně před týdnem jsme seděli v kině MAT na pražském Karlově náměstí a sledovali premiéru dokumentu Co Tě sejří, který letos natočila Česká asociace streetwork. Pracovník Michal z plzeňského nízkoprahu Pixla se s námi podělil o fotky z této akce, za což mu děkujeme a fotky sdílíme.

Snímek Co Tě sejří poprvé spatřil světlo světa...

...respektive tmu kinosálu. Dnes se totiž konala premiéra nového filmu České asociace streetwork, který mapoval snažení týmů, jejichž projekty byly v naší výzvě podpořeny. Dějištěm této milé události bylo pražské kino MAT.

Klídek fest v Hradci Králové

V sobotu 7. listopadu proběhne od 16 hodin osmnáctý ročník multižánrového festivalu KLÍDEK FEST. Návštěvníci se mohou těšit na rakouskou kapelu Solar Blaze, z českých pak například na LASTOFMYKIND, Unholy Preachers, kOule nebo na hradecká uskupení Cheveyo a Argonaut.

Týdny proti rasismu a xenofobii

O uprchlické krizi slyšíme z médií ze všech stran, málokdo ale nějakého válečného uprchlíka doopravdy potkal. Hosté festivalu Týdny proti rasismu a xenofobii, který v Táboře pořádá organizace Cheiron T, je potkávají a pracují s nimi každodenně. Pokud jsi z Tábora a okolí, přijď i Ty debatovat a dozvědět se o tomhle tématu něco víc, než co vidíme v televizi.

Deskohraní 2015

Máš rád/a deskovky? Zajímá Tě, kam se ubírá vývoj nových společenských a deskových her? Chceš si zahrát absolutní herní novinky i osvědčené klasiky na úrovni? Přijď na festival Deskohraní 2015! Více info na stránkách festivalu.

Potkali jsme spostu krásných lidí!

27.9.2015 jsme vyrazili s naším úžasným fotokoutkem na festival Mezi ploty. Podívejte se, jaké krásné lidi jsme tam potkali!

Jdidoklubu.cz bude mezi ploty!

V sobotu 25. 9. odstartuje 23. ročník festivalu Mezi ploty a Jdidoklubu.cz bude u toho! Přijď se na nás podívat k rodinné hudební stage.

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.