Úpravy v obličeji

Úpravy v obličeji

Do velkého tématu „image člověka“ by jsem zahrnul i oblast provedených úprav v obličeji. A nemám na mysli klasický make-up, který dokáže přidat tváři na kráse anebo pomůže zakrýt některé nedostatky u konkrétního člověka. Z dalších řádků článku to pochopíte. 

 

Tohle velké téma by jsem dnes začal tímto malým článkem, ve kterém odkážu na zdroje, které mě nedávno inspirovaly k tomuto tématu. Totiž každou chvíli se na netu objeví videa, fotky a články o tom jak někdo zásahem do svého obličeje změnil svoji podobu někdy k nepoznání.

Třeba článek s videem o mladé Američance a jejích zacházením s make-up bych řadil spíše do oblasti umění. Dle mého by třeba někdy mohla dobře dělat maskérku pro točení filmů, v tom bych fandil. Pokud v něčem takové jde někdo na sraz podobně maskovaných jedinců, tak je to u mě v pohodě, ale na ulici to teda potkávat nemusím…        

A co nový trend v Japonsku, kde „objevili“ nový způsob zkrášlování - kobliha na čele. Viděl jsem to už i u fanoušků v přenosech z americké TV, takže nevím, kde s tím přišli dříve. Určitě však vím, že v nejbližší době nestojím o to, mít na svém čele něco co připomíná rozpláclou koblihu…   

Chápu, že mnozí lidé chtějí na sebe upozornit a že tohle je jedna z možností. Jsem zvědavý, co všechno nového jednou dorazí k nám. Zatím se budu těšit z toho, že na ulici potkávám lidi, kteří mají spíše víc přirozený vzhled.

Pokud máš na to jiný názor, tak ti ho nechci brát. Je to tak, že přístupy k podobným věcem máme každý jinak. Nakonec to, jak to máš ty, můžeš klidně napsat do reakce na tento článek anebo přímo mě zprávou. Třeba budu překvapený jak to vnímáte.

Mějte se fajně :o)

Romek, pracovník klubu   

 

Zdroj:

http://revue.idnes.cz/

http://www.stream.cz/

 

 

 


Napište svůj názor

Psát reakce smí pouze registrovaní uživatelé. Pokud jste zaregistrováni musíte se přihlásit.

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.