Pomáhej - grantový program pro děti a mladé lidi

Pomáhej - grantový program pro děti a mladé lidi

 

Program je určen pro skupiny dětí a mladých lidí, které se rozhodly zorganizovat benefiční akci a získat tak finanční prostředky pro dobrou věc. Může jít o divadelní představení, koncert, turnaj, módní přehlídku, společný úklid okolí školy či cokoli jiného.

Cílem programu je povzbudit mladé lidi, kteří chtějí něco udělat pro své okolí, a společně s nimi přispět k obnově filantropických tradic v České republice.

Neformální skupiny dětí a mládeže zaštítěné dospělým garantem mohou získat od Nadace VIA a jejích partnerů pobídkový grant zdvojnásobující výtěžek pořádané akce až do celkové výše 7 000 korun. Všechny podpořené projekty získají dále příspěvek na realizaci benefiční akce ve výši 1 500 Kč. Tři nejzajímavější projekty budou po skončení realizace oceněny finančním bonusem 30 000 korun.

V loňském roce získaly ocenění projekty Děti dětem i s handicapem, Pavučinka a Slušnej bazar.

V rámci programu bude podpořeno až 26 projektů. Benefiční akce musí být realizovány v období listopad 2014 - květen 2015. Podrobné informace o programu budou k dispozici 19. května 2014, termín pro podání přihlášek je 10. října 2014.

Součástí programu je i úvodní a závěrečný seminář pro garanty projektů. Všechny detaily najdete na stránkách Nadace VIA.Dotazník není zadán


Napište svůj názor

Psát reakce smí pouze registrovaní uživatelé. Pokud jste zaregistrováni musíte se přihlásit.

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.