Co s tím volným časem? aneb pár tipů pro dlouhé chvíle

Co s tím volným časem?  aneb pár tipů pro dlouhé chvíle

Zdroj: freepic

Určitě to znáš. Úkoly z on-line výuky už máš hotový. Za kámošema nemůžeš, protože to je zakázaný. Uklízet se ti nechce. Máš hodně volnýho času a tak nějak tušíš, že strávit ho na sociálních sítích není úplně užitečný. Jenže… co s tím?

Tak jsme se rozhodli, že ti sem budeme házet nějaké tipy, jak se zabavit během karantény, ale i mimo ni.

Tip 1: Přečti si článek „Hejbni kostrou!“ ve kterém jsme se podobnému tématu věnovali.
Je TADY. ←

Tip 2: Vrhání nožem!

Zní to trochu šíleně, ale jo, dá se to trénovat i doma a celkem bezpečně. A bude ti k tomu stačit krabice od pizzy (nebo jiný karton) a čínské hůlky. Nejlepší bude, když se podíváš na tohoto chlápka (https://www.youtube.com/watch?v=g6n9aBpzaZY&t=36s&ab_channel=AdamCeladin). Je to sice anglicky, ale všechno potřebné jde pochopit i beze slov. Jo a než začneš.. dohodni se s rodiči. Přece jenom hrozí, že trochu omlátíš omítku.Tip 3: Výroba herbáře

Dříve celkem populární činnost, která upadá v zapomnění. A přitom je to dnes jednodušší, než kdy dřív. Stačí zajít ven, nasbírat nějaké listí a květiny a doma je jednoduše vyfotit pomocí nějaké appky, která ti řekne, o co se jedná (poslouží třeba PlantNet nebo Flora Incognita). Ti náročnější je potom mohou vylisovat a popsat si je. Možná pak dokonce poznáš více stromů než prodejních značek.

A příště ti přineseme zase nějaké další tipy!


Napište svůj názor

Psát reakce smí pouze registrovaní uživatelé. Pokud jste zaregistrováni musíte se přihlásit.

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.