Hudba

Hudební hity k dnům…

Pokud budeš chtít někdy vědět jaký hudební hit se držel na prvním místě 100 nejhranějších písní v USA ve dnech určitého období, tak se to dá snadno zjistit na odkaze, který níže uvádím.

Colours of Ostrava hudební festival

Pokud máš rád hudební festivaly a patříš mezi ty, tak si tady můžeš přečíst něco málo k známému Colours Of Ostrava. V minulých ročnících jsem na tomto festu viděl pro mě neznámé a taky oblíbené skupiny, stálo to za to.

Pozítří začíná další ročník - proběhne od čtvrtku 12.7. do neděle 15.7. 2012.  Vstupné sice není nejlevnější, ale jsou tu jisté možnosti, díky kterým je festival pro některé dostupnější, píšu o nich dále.    

Rozhovor s bubeníkem Hentai corporation

Rozhovor se Zdenkem Šťávou, bubeníkem známé české kapely Hentai corporation, který nám poskytl jeden z přispěvatelů magazínu Whiplash.

Koncert Blackmore’s Night

Prázdninový čas festivalů a koncertů je tady a tak občas zmíním to, co mě zaujalo. Teď jde o koncert BLACKMORE’S NIGHT. Poprvé jsem se na ně chystal, když hráli před několika roky v Brně (na Petrově) a za měsíc jsou tu znovu a bude to poblíž. Jinak lístky jsou ještě k mání v předprodejích.

Legendární rockový kytarista Ritchie Blackmore a zpěvačka Candice Night se skupinou Blackmore’s Night vystoupí 29. července od 20 hodin na zámku ve Slavkově u Brna!

Nejlepší živá kapela současnosti se vrací do Česka s novou deskou

Znají ji návštěvníci festivalů Glastonbury i Rock Am Ring, viděli je ale i lidé na tuzemském Rock for People 2010. Nyní se pánové z kapely Muse připomenou sólovým koncertem, a to 22. listopadu v pražské O2 areně. Přivezou také v pořadí již šestou studiovkou, která pod názvem The 2nd Law vyjde 17. září.

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.