Cestovka pro plyšáky

Cestovka pro plyšáky

Jeden ze zajímavých nápadů, který vznikl v České republice bylo založení cestovní kanceláře pro plyšáky. Tento nápad zaujal před časem členy poroty televizní soutěže natolik, že se rozhodli jeho realizaci podpořit svými financemi. Více o fungování této cestovky se můžeš dovědět z následujícího textu a odkazů.

Je to tak, že svého plyšového miláčka můžeš do světa vyslat pomocí cestovní kanceláře, která nese název Toy Traveling. Tuto cestovku najdeš v Praze. Stačí jen vybrat některé z nabízených světových měst, uhradit poplatek a svěřit plyšáčka cestovní kanceláři. Potom se tvůj plyšák může „podívat“ třeba tam, kde se ty možná nikdy v životě nedostaneš.

Funguje to tak, že zaměstnanci svěřené plyšáky ve vybraných městech nafotí před významnými památkami, na známých místech nebo třeba při obědě v restauraci. Potom hotové záběry společné s plyšákem zašlou zpátky jeho majiteli. A tak se majitel plyšáka může pochlubit svým kámošům, kde jeho plyšák byl a jaké měl zážitky na cestách a taky, může fotky z cest umístit třeba na svůj Facebook….

Více o této cestovní kanceláři i obrázky z cest plyšáků po světě najdeš na na internetu, dobře je to popsáno třeba TADY.

 A co si o tomto nápadu myslíš ty…

- je taková cestovka pro plyšáky dobrý nápad…?

- kdybys měl/a finance jel by tvůj plyšák do světa….?

- zaslouží si plyšové hračky vůbec něco takového….? 

 

To jestli někdy pošleš svou oblíbenou hračku do světa nebo ne je jen na tobě. Já bych ti spíše přál abys se na pěkné místa podíval ty sám, protože sám mám rád cestování a zážitky, které k tomu patří.

Mějte se fajně

Romek, pracovník klubu 

 

Zdroj:

- internet

- toytravelingprague.com


Napište svůj názor

Psát reakce smí pouze registrovaní uživatelé. Pokud jste zaregistrováni musíte se přihlásit.

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.