Soutěž Jak se vám žije na internetu?

(2018-10-03 - 2018-12-20)

Jak se vám žije na internetu?

Vážení návštěvníci klubu.

Jsem výzkumník, jmenuji se Petr. Po domluvě s ostatními chataři zde mám prostor udělat výzkum. Nebojte se, chtěl bych si s Vámi jen chatovat/povídat. Zajímá mě, jakým způsobem se pohybujete ve světě internetu. V současné době se mnohé mění a mnozí rodičové, učitelé, prostě dospělí lidé se ptají, proč jste uvázli v sociálních sítích (FB, twitter, Instagram apod.)  a co tam vlastně v tom virtuálním světě děláte. Zdá se, že Vám nerozumí, protože svůj svět považují za svět přirozený, zatímco ten Váš za něco co se musí zakázat, regulovat, zkrotit. Rád bych si s Vámi o těchto věcech popovídal o Vašich zkušenostech.

Proto jsem se vydal do tohoto virtuálního světa za vámi, abych se Vás zeptal, jakým způsobem se Vám zde žije, co tu děláte - prostě si s Vámi popovídal. Nebudu Vám radit, nebudu Vás odrazovat či dokonce učit, ale povídat si a ptát se Vás jako odborníků na prostor, který obýváte častěji než já. Vše je anonymní - platí zde stejná pravidla jako pro klub - anonymita a bezpečí. 

Aby Váš čas byl nějak ohodnocen, rozhodli jsme se po dohodě s ostatními chataři vypsat mezi těmi, kteří se mnou stráví čas povídáním soutěž o ceny. Ceny najdete zde:

   

 

Jak ceny získat? Stačí se jen přihlásit na chat s výzkumníkem - vyhradit si asi 30 - 50 minut času. 

Soutěž probíhá od 25. září a končí 20. prosince 2018

Čas, kdy je možné kontaktovat výzkumníka:

Na chat - Pokec se dostanete rovnou tudy ;-)

Mů profil na Jdidoklubu.cz najdete tady.

Petr

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.